Expertisecentrum en zorgcoördinatoren

                                                 

Expertisecentrum Orion - uw vraagbaak voor leerlingen die wellicht speciale zorg of onderwijs nodig hebben

Heeft u vraagstukken als het gaat om leerlingen met speciale onderwijsbehoeften en wilt u deze leerling ook het beste bieden? Dan bent u bij het expertisecentrum van Orion aan het juiste adres. Denk hierbij aan een qua gedrag moeilijke leerling, moeilijk lerende en/of bijvoorbeeld langdurig zieke leerlingen.

Graag willen we onze expertise aanbieden. We kunnen adviseren of begeleiding geven aan een leerling, een leerkracht coachen, een training geven aan een team of een crisisinterventie doen. Ook denken wij graag mee over de zorgcultuur of andere vragen waar u mee zit!

Neem contact op met Lieke Rigter. Zij zet zich, vanuit ons expertisecentrum in, als onze ambassadeur Passend Onderwijs, voor een duurzame samenwerking met andere scholen. Zij kan u ook in contact brengen met de juiste personen binnen Orion. 

Expertisecentrum Orion * Maaike van Bakkum
Bijlmerdreef 1289-2 * 1103TV Amsterdam
06 57 97 80 74 * expertisecentrum@orion.nl 

Zorgcoördinatoren Speciaal Onderwijs

Cluster 3
Van Koetsveldschool: Heleen van de Horst h.vanderhorst@orion.nl
Drostenburg: Marije Bechtold  m.bechtold@orion.nl en Anneke Veenendaal  a.veenendaal@orion.nl

Cluster 4
Gerhardschool: Anita van Erp  a.vanerp@orion.nl
Van Detschool: Merel Eekman  m.eekman@orion.nl
Mr. De Jonghschool: Vera Ram  v.ram@orion.nl 

Zorgcoördinatoren Orion College - Voortgezet Speciaal Onderwijs

Cluster 3
Orion College Noord: Peter Steur p.steur@orion.nl
Orion College Zuidoost: Jerney van Gennip  j.vangennip@orion.nl 
Orion College Drostenburg: Marieke van der Meer  m.vandermeer@orion.nl 

Cluster 4
Orion College Zuid: Monique Starreveld: m.starreveld@orion.nl  
Orion College Drostenburg: Marieke van der Meer  m.vandermeer@orion.nl 

Contact

Heeft u een vraag? Neem dan contact op met ons!

Expertisecentrum Orion * Maaike van Bakkum
Bijlmerdreef 1289-2 * 1103TV Amsterdam
06 57 97 80 74 * expertisecentrum@orion.nl 

Intake

Voor Orion College Noord en Orion College Zuidoost wordt de intake gedaan door Cees Blij - c.blij@orion.nl.
Comments