Zorgcoördinatoren

Wat is een zorgcoördinator?

Zorgcoördinatoren Orion
In de organisatie en uitvoering van de zorg hebben de zorgcoördinatoren een belangrijke spilfunctie, aangezien ze verantwoordelijk zijn voor de intake, doorstroom, en uitstroom van de leerlingen. 
Ze zijn gespecialiseerd op het gebied van leer- en gedragsproblemen.

Indien u hierover vragen heeft, kunt u terecht bij de zorgcoördinator van uw school. Weet u niet bij wie of met welke school u het beste contact op kunt nemen? Neem dan contact op met info@orion.nl of 020 346 03 40.

We helpen u graag





Speciaal Onderwijs

Cluster 2
Alexander Roozendaalschool: Ans Freriks a.freriks@orion.nl 
Professor Burgerschool: Sanne Baur s.baur@orion.nl 

Cluster 3
Van Koetsveldschool: Evelyne Offerman e.offerman@orion.nl
Drostenburg: Marije Bechtold m.bechtold@orion.nl en Anneke Veenendaal a.veenendaal@orion.nl

Cluster 4
Gerhardschool: Anita van Erp a.vanerp@orion.nl
Van Detschool: Merel Eekman m.eekman@orion.nl
Mr. De Jonghschool: Vera Ram v.ram@orion.nl 


Voortgezet Speciaal Onderwijs - Orion College

Cluster 2
Orion College West cl. 2: Bernadette van Weegen b.vanweegen@orion.nl 

Cluster 3
Orion College Beijerlandstraat Lotte de Vries lotte.devries@orion.nl 
Orion College Noord Wognumerplantsoen: Anita Ranzijn a.ranzijn@orion.nl 
Orion College Zuidoost: Jerney van Gennip j.vangennip@orion.nl 
Orion College West cl. 3/4: Marieke van der Meer m.vandermeer@orion.nl 

Cluster 4
Orion College Zuid: Kelly van der Koelen k.vanderkoelen@orion.nl 
Orion College West cl. 3/4: Marieke van der Meer m.vandermeer@orion.nl 

Intake

Voor Orion college Beijerlandstraat, Wognumerplantsoen en Zuidoost wordt de intake gedaan door Cees Blij - c.blij@orion.nl.
Comments