Contact

Geplaatst 22 jan. 2015 05:02 door Jelka Bröcheler   [ 6 feb. 2015 08:51 bijgewerkt ]
Heb je een hulpvraag of wil je extra informatie? Neem dan contact op met ons! 

Ziekenhuis - educatieve voorziening
Hoofd: Carla Hendriks
C.J.Hendriks@amc.uva.nl / 020-566 8952
www.educatievevoorzieningamsterdam.nl

Onderwijsondersteuning - het ABC
Coördinator: Eddy Dirkmaat
Edirkmaat@hetabc.nl / 020-799 0010
www.hetabc.nl/ozl

Stichting Huisonderwijs Amsterdam
Coördinator: Jantien Taams
j.taams@quicknet.nl / Tel. 0299-374 242
www.huisonderwijsamsterdam.nl

Ambulante begeleiding PO

Nathalie Braspenning 
N.Braspenning@ab-amsterdamdiemen.nl / 06-46 00 16 64
Anne Niessen
A.Niessen@ab-amsterdamdiemen.nl, 06-14 20 39 78
www.orion.nl

Ambulante begeleiding VO
Daniëlle de Groot
d.degroot@orion.nl / 06-24 59 72 10
Marisa Post
m.post@orion.nl / 06-44 72 13 00
www.orion.nl

Speciaal onderwijs Drostenburg
Directeur: Jack Deen
j.deen@orion.nl 
Zorgcoördinatoren
Anneke Veenendaal -  a.veenendaal@orion.nl
Marije Bechtoldm.bechtold@orion.nl
020-3987755

Voortgezet speciaal onderwijs Orion College West cluster 3-4

Directeur: Ellen Starke
e.starke@orion.nl / 06-41 50 64 63
www.orion.nl

Meer informatie is ook te vinden op de website van Ziezon - Landelijk netwerk ziek zijn en onderwijs - www.ziezon.nl
Comments